17 Mayıs 2010 Pazartesi

Tatlı (sweet) Blog Ödülüm

Haftasonu Eskişehir'de olduğum için bloguma ancak bakabildim. Bakınca da çok çok mutlu oldum. Sevgili Nilay, sevgili Aslı ve Fuat Bey beni çok onurlandıran çok tatlı bir ödül vermişler. Hepsine çok teşekkür ederim. Gerçekten çok mutlu oldum. Ben de bu ödülümü beni takip eden, yorum yazan yazmayan tüm izleyicilerime armağan ediyorum.Sevgilerimle...

Herkese iyi haftalar.

7 yorum:

Tümay Öztürk dedi ki...

Tebrik ederim:) Gerçekten çok tatlı biryere gitmiş tatlı blog ödülü:) Sevgiler...

Damak Tadı dedi ki...

Tebrikler canım!

Sevil Şahin dedi ki...

tebrikler handan ablacım
sevgiler

MAVİ TUTKU dedi ki...

Kutluyorum.:)

Unknown dedi ki...

Hobidünyam woman forum tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 4. sü PASTALAR VE KEKLER etkinliğine ben yani PAPATYA68 ev sahibeliği yapacağım 15 MAYIS İLE 15 HAZİRAN arasında yapılacak olan etkinliğimize katılmak için pastanızı veya kekinizi yapıp resmiyle birlikte tarifinizi sahrayolu@gmail.com adresime göndermeniz ve bloglarınızda yayınlamanız yeterli olacak bloğu olmayan arkadaşlar da mail atarak isimlerini de belirterek katılabilirler hepinizi bekliyoruz:)

Ayrıca her ay için yeni bir konu ile etkinliklerimiz devam edecektir TEMMUZ VE AĞUSTOS ayları tatil nedeniyle etkinlik olmayacak diğer aylarda devam edecektir eğer sizde bu etkinliklere ev sahibeliği yapmak isterseniz sahrayolu@gmail.com a mail atmanız yeterli sırasıyla değerlendirip sizlere hangi ay ev sahibesi olacağınızı ve etkinlik konusunu bildireceğiz başvurularınızı da bekliyoruz.
hobidünyam woman forum adına papatya68.blogspot.com

paşakızı mutfakta dedi ki...

Canım tebrik ederim.Nice ödüllere..

çeşnici Handan dedi ki...

Sevgili Tümay,Sevgili Gül,Sevilciğim,Mesut Bey,sevgili Yeşim çok teşekkürler.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...