13 Şubat 2011 Pazar

Mimlendim

Sevgili Maya beni mimlemiş. Mim konusu: Hangi çizgi film karekteri olmak istersiniz? Ben bu mime en sevdiğim çizgi film kahramanını söyleyerek yanıt vermek istiyorum. Çizgi film kahramanları Rugrats'ı çok seviyorum. Kızımın çocukluğu sırasında çok meşhur oldukları için beraber seyrederdik ve çok severdik. Bu afacanlardan en fazla da Tommy Pickles'ı severim. Tommy aklı ile tüm arkadaşlarını çeşitli maceralara sürüklerdi. Siz hangi çizgi film kahramanı olmak isterdiniz ve en çok hangisini severdiniz? Bir düşünün bakalım.

5 yorum:

cerenim.com dedi ki...

pek sevimliymiş

Peritozu dedi ki...

Bende Ragrets e bayilirim:)Birde Winie the Pooh yu cok severim.Hatta biray fazla hareketli oldugumdan arkadaslarim beni Tiger a benzetirlerdi :))

Banu dedi ki...

Canım hayırlı kandiller...
Aman pekde şirin bişey seçmissin tam yemelik:)) Sevgilerimle...

Unknown dedi ki...

Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Tebrik Ederim.

Güloanne mutfakta dedi ki...

ALLAHIM SEN BU MESAJI OKUYAN KİŞİYİ VE SEVDİKLERİNİ İKİ CİHANDADA HUZURLU VE MUTLU EYLE, HABİBİNE KOMŞU EYLE VE SON OLARAK KANDİLİNİ MÜBAREK EYLE

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...